Contact Us

 

Feel free to write us a quick message with any questions or proposals you may have and we will get back to you ASAP! :)

Booking forms are available under the 'Services' section. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Teenused

Teenused

 
6.png

Töötamine Taru Viimsis

Taru ruumide kasutamine igapäevaste tööülesannete täitmiseks. Rendivõimalused varieeruvad 1 päevast kuni 1 kuuni, mis sisaldavad ligipääsu meie täisvarustatud kontripinnale. Oleme hoolitsenud kõige vajaliku eest, et meie liikmed ja külastajad saaksid täita oma igapäevaseid töö-ülesanded mugavalt ja muretult. Kontori-ruumidele ligipääs on vastavalt vajadusele. Kõigile huvilistele on proovipäev tasuta!

5.png

Kohtumised Taru Viimsis

Taru nõupidamisruumi kasutamine kohtumisteks. Võimalus korraldada kliendi või partneritega kohtumisi esinduslikus ja privaatses ruumis, mis on varustatud mugava mööbli ja esitlustehnikaga. Rendivõimalused varieeruvad 1 tunnist kuni 1 päevani. Kui rendite tavalist töökohta kuuajalise paketiga on teil iga kuu 4h tasuta ligipääs ka nõupidamisruumile. Turgutuseks on pakkumise sees tasuta kohv ja tee! 

 
 

Lisateenused

Pro Bono Legal Aid

Igakuine võimalus saada 1h tasuta õigusabi. Kui oled hädas mõne juriidilise küsimusega broneeri aeg või kirjuta meile lisainformatsiooniks! 

Justice Legal Õigusbüroo

Õigusbüroo JUSTICE LEGAL sündis soovist tuua õigusabi Viimsi ja ümbruskonna inimeste koduuksele lähemale. Justice Legal on juriidilistes küsimustes partner nii ettevõtjatele kui ka eraisikutele. 

Taru on avatud huvitavatele koostööpakkumistele – soovi korral kirjuta: tere@taruviimsi.com